Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

25 Korriku

Paralajmërimi i Ilir Metës: Më 25 korrik nis sfida që do bëjë bashkë shqiptarët! Do tregojmë se jemi popull shqiponjash

"Unë do të jem në një udhëtim të ri me 25 korrik, i gjatë dhe do të takoj të gjithë ata që duan një...

Ilir Meta tregon si duhet të jetë pasardhësi i tij! Presidenti: Premtoj se më 25 korrik do nisë lufta kundër mafias, fillon ekzekutimi i...

Presidenti Ilir Meta thotë se pasardhësi i tij nuk do ta ketë të lehtë ushtrimin e detyrës sepse do të jetë e vështirë për...

Paralajmërimi i Presidentit Meta: Mezi po pres 25 Korrikun! Opozita shumë shpejt do të jetë më e fortë sesa e mendojnë

Presidenti Ilir Meta është shprehur se pas përfundimit të mandatit si Kreu i shtetit do të rikthehet jetës aktive politike. Ai tha se do të...

Lajmet e fundit