Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

24 vjeç

Arrestohet 24-vjeçari nga Erseka për trafikim droge, një tjetër në kërkim

Një 24-vjeçar nga Erseka ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se është arrestuar...

Dita nis me shpresa, nxirret e gjallë nga rrënojat pas 27 orësh 24-vjeçarja, numri i viktimave në Turqi shkon në 3300

Banorët e Kahranmarmara , një nga zonat e prekura rëndë nga tërmeti me magnitudë 7.7 që goditi Turqinë dhe Sirinë herët të hënën, kanë...

EMRI/ Armë, municion luftarak dhe radio Policie, arrestohet 24-vjeçari në Shkodër

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohet për arëmbajtje pa leje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

“Jam shfrytëzuar për prostitucion”, arrestohet 24- vjeçarja në Rinas, me dokumente të falsifikuar dhe do kërkonte azil në Britani

Një 24-vjeçare ka rënë në prangat e policisë në Rinas, pasi me dokumente false ka tentuar të kalojë kufirin dhe të këkronte azil në...

Mashtronte të moshuarit dhe u merrte para, arrestohet 24-vjeçari shqiptar në SHBA

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë në SHBA, pasi akuzohet për mashtrim. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Marian Kola, 24...

Me kallashnikov në vendin e punës, arrestohet 24-vjeçari në Vlorë

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi mbante kallashnikov në vendin e punës. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Aksident tragjik në natën e ndërrimit të viteve, humb jetën 24-vjeçari në Bulqizë

Një tragjedi është shënuar mbrëmjen e sotme në natën e ndërrimit të vitit, ku një i ri ka humbur jetën në një aksident rrugor...

IDENTIFIKOHET stjuardesa 24-vjeçare që humbi jetën tragjikisht në fluturimin e “AIR ALBANIA”

Vajza që shihni në foto është stjuardesa 24-vjeçare e cila humbi jetën tragjikisht më datë 21 dhjetor në aeroportin Stansted të Londrës. Ajo është identifikuar...

Me kokainë drejt Kosovës, arrestohet 24-vjeçarja shqiptare në Ferizaj

Një 24-vjeçare shqiptare ka rënë në prangat e policisë së Kosovës, pasia akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë...

Humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga, ndërron jetë shoferi 24-vjeçar në Kamëz, plagoset pasagjeri

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Kamëz, me pasojë humbje jete. Bëhet me dije se shtetasi D. P., 24 vjeç, duke...

Lajmet e fundit