Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

24 vjec

Në gjendje të rëndë nga Covid-19, niset drejt Turqisë 24-vjeçarja Xheni Kaba

Xheni Kaba, e cila është në gjendje të rëndë nga Covid-19 është nisur drejt Turqisë. Kaba prej disa ditësh po lufton me virusin. Ajo ndodhej...

Jetonte prej vitesh në Londër, kush është 24-vjeçari që iu bë atentat në Berat teksa po shkonte në shtëpi, i riu në gjendje të...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme në Berat në lagjen "Dëshmorët e Kombit",...

Prodhim dhe shitje droge, goditet grupi kriminal në Shkodër, Policia arreston 24-vjeçarin, dy bashkëpuntorët arrijnë të arratisen (Emri-Detaje)

Një 24-vjeçar është arrestuar dhe dy të tjerë kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës pasi kishin krijuar një grup të rreziskshëm kriminal,...

Plagosi rëndë me thikë të riun, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë (EMRAT)

Një 24-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi më 13 Qershor goditi me thikë një 30-vjeçar. Burime për policinë bëjnë me dije se në...

Erdhi nga Arabia Saudite me pushime në Tiranë, 25-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga një i ri; 24-vjeçari i dërgonte foto e video nudo (DETAJE-EMRI)

Detaje të reja janë zbardhur ne lidhje me ngjarjen e ndodhur në Tiranë, ku një 24-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një 25-vjeçare. Bëhet me dije se...

Lajmet e fundit