Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

24 vatra

Situata e zjarreve në vend, Ministria e Mbrojtjes:  Në një ditë janë shuar 24 vatra, 4 ende aktive

Drejtori i Gatishmërisë dhe Përgjegjës ndaj Emergjencave pranë Agjencisë Kombëtare të Mbrojtjes Civile (AKMC), Robert Hysenllari  informon për situatën e zjarreve në vend. Bëhet me...


Lajmet e fundit