Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

23-vjecari

Plagosje me armë zjarri në Theth, 23-vjeçari shfaqet i gjakosur në qendrën shëndetësore, dëshmia e tij habit mjekët dhe policët

Një 23-vjeçar ka habitur mjekët e qendrës shëndetësore të Thethit, pasi është vetëparaqitur atje i plagosur me armë zjarri, por jashtë rrezikut për jetën....

Motori përplaset me kamionin në Tiranë, 23-vjeçari niset me urgjencë për në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë ku një motor është përplasur me një kamion. Bëhet me dije se si pasojë e aksidentit...


Lajmet e fundit