Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

23 qershor 2013

Rama kujton “1 milion shuplakat”: 8 vite më parë shqiptarët i besuan të ardhmen e tyre Partisë Socialiste

Kryeministri Edi Rama kujton sot zgjedhjet e 23 qershorit të 2013, ku shqiptarët votuan atë dhe Partinë Socialiste për të qeverisur vendin. Rama ka postuar...

Lajmet e fundit