Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

22 vjeç

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Holanda, arrestohet 22-vjeçarin në Rinas

Një 22-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet ka rënë në prangat e policisë së Rinasit. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Të akuzuar për vrasjen e Rakip Rolit në Laç, flet 22-vjeçari: E vrava unë, babai dhe shoku im s’kanë lidhje (Tregon arsyen)

22-vjeçari Llej Lika së bashku me babain e tij Skënder Lika dhe Klajdi Gjexhajn (Beleshi), akuzohen për vrasjen e biznesmenit, Rakip Roli të ndodhur...

Pa policinë dhe hodhi kokainën, “Shqiponjat” arrestojnë 22-vjeçarin në Tiranë, në pranga dhe dy 17-vjeçarë (DETAJE)

Dy 17-vjeçarë kanë rënë në prangat e policisë, pasi janë kapur duke shitur doza me lëndë narkotike kanabis. Gjithashtu ka rënë në pranga shtetasi R....

Tragjikë në Kosovë, një fëmijë dhe një 22-vjeçare viktima të Covid në 24 orët e fundit

Situata vijon të jetë e rënduar në Kosovë sa i përket pandemisë nga koronavirusi. Në 24 orë u shënuan 24 viktima nga Covid-19, me tyre...

Lajmet e fundit