Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

21 vjecari

“Një makinë me drita si të Policisë i ndiqte, tjetra doli para dhe qëlluan me armë”, flet babai i 21 vjeçarit nga Kosova,...

Meriton Ahmetaj, 21 vjeç, nga fshati Korishë i komunës së Prizrenit, ka rënë pre e grabitësve dy ditë më parë në Shqipëri. Ai ka...

Iu vranë prindërit në masakrën e Gjonomadhit, kush është 21-vjeçari që u doli dy vajzave me armë në rrugë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Korçë, ku një 21-vjeçar kanosi me armë dy vajza. Bëhet me dije se...

21-vjeçari në Krujë plagos me thikë babain e të birin, policia në kërkim të të riut

Një 21-vjeçar është në kërkim nga policia e Krujës, pasi akuzohet se ka qëlluar me thikë dy persona. Policia njofton se shtetasi B. Sh., 21...

Ishte “live” në Instagram, reperi “Red Boy” 21-vjeç ekzekutohet me breshëri plumbash (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angelos, ku reperi Zerail Rivera, është ekzekutuar teksa ishte në makinën e tij. Zerail Rivera, i cili...

Shqiponjat ndalojnë taksinë në mes të Durrësit dhe kontrollojnë pasagjerin 21 vjeçar, i gjejnë pistoletë në çantën e dorës

Një 21 vjeçar është arrestuar nga Forcat Shqiponja në Durrës pasi lëvizte me armë zjarri me vete. Në pranga ka rënë një i ri...

I plas arma në dorë, plagoset rëndë 21 vjeçari në Poliçan, me urgjencë te Trauma (Emri-Detaje)

Një 21 vjeçar është plagosur rëndë pak më parë në Poliçan. Nga informacionet paraprake, raportohet se i riu i identifikuar si...

Bënte NAMIN me vjedhje, arrestohet 21-vjeçari në Librazhd (EMRI)

Një 21 vjeçar në Librazhd është arrestuar nga policia nën dyshimet si  autor i disa vjedhjeve. Lavdim Alliu, banues në fshatin...

Lajmet e fundit