Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

21 vjec

EMRI/ Biskota dhe karamele me kanabis, arrestohet 21-vjeçari në Tiranë, një tjetër shpallet në kërkim

Një person është arrestuar në Tiranë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi tregtonin produkte të kontrabanduara në vendin tonë. Bëhet me dije se...

EMRI/ I shpallur në kërkim nga Italia për trafikim droge, arrestohet 21-vjeçari në Fier

Një 21-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia ka rënë në prangat e policisë së Fierit. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

U përplas nga shqiptari në Selanik, ndërron jetë 21-vjeçarja, familja dhuron organet e saj

Një aksident i rëndë u shënua në Greqi pak ditë më parë, ku një shqiptar përplasi me makinë një 21 vjeçare greke dhe u...

Ishte liruar me kusht, shqiptari përplas 21-vjeçaren në Selanik dhe largohet nga vendngjarja, policia në kërkim të tij

Një aksident i rëndë është është shënuar në Selanik të Greqisë, ku një makinë ka përplasur një 21-vjeçare. Mediat greke bëjnë me dije se pas...

Arrestohet “skifteri” 21-vjeçar nga Durrësi, grabiste bizneset përgjatë aksit Rrogozhinë-Fier

Një 21-vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për një sërë vjedhjes në aksin rrugor “Rrogozhinë-Fier”. Bëhet me dije se në...

Dhunoi nënën, arrestohet 21-vjeçari në Elbasan

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet për dhunë në familje. Bëhet me dije se në prang aka rënë shtetasi...

U plagos në aksidentin në Gjirokastër, 21-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës

21-vjeçarja që mbeti e plagosur në aksidentin e mbrëmshëm në Gjirokastër është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim të...

VIDEO/ E hapi me vonesë parashutën, modelja 21-vjeçare humb jetën tragjikisht

Një modele e njohur në Tik Tok ka humbur jetën në moshën 21-vjeçare në mënyrë tragjike. Modelja Tanya Pardazi nga Kanadaja humbi jetën tragjikisht gjatë...

“Më jep para ose do shpërndaj videot e tua në rrjetet sociale”, 21-vjeçari në Mat me kërcënim i merr bashkëmoshatarit një shumë parash

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Matit, pasi akuzohet se me anë të kanosjes i ka marrë para një 20-vjeçari. Bëhet me...

EMRI/ Mbi 43 mijë euro “të thata” në makinë, arrestohet 21-vjeçari në Fier, sekuestrohen paratë

Policia e Fierit ka sekuestruar mijëra euro që dyshohet se vinin nga një veprimtari kriminale. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Marjus...

Lajmet e fundit