Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

21 viktima

Bombardohet qyteti Merefa pranë Kharkiv, 21 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur

Të paktën 21 persona kanë mbetur të vrarë dhe 25 të tjerë janë plagosur, pasi forcat ruse bombarduan qytetin Merefa, rreth 25 kilometra (rreth...

21 persona humbin jetën nga Covid-19 në Kosovë, mbetet i lartë numri i të infektuarve

Situata vijon të jetë e rënduar në Kosovë, sa i përket pandemisë nga Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit fatkeqësisht 21 persona nuk kanë arritur...

AKSIDENT TRAGJIK/ Po bënte “garë”, autobusi përplaset me kamionin, humbin jetën 21 persona

Një aksident tragjik ka ndodhur në një autostradë në Egjiptin Jugor ku një autobus është përmbysur teksa po përpiqej të kalonte një kamion. Si pasojë...

Lajmet e fundit