Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

21 janar 2011

Bushati “shpërthen” në studio: Emisionet janë sponsorizuar! E dimë që Berisha i vrau ata në 21 janar, këto janë po*dhë me rigon

Analisti Andi Bushati është pyetur lidhur me çështjen e rihapjes së hetimeve për çcështjen e 21 janarit 2011, teksa ka shpërthyer në studion e...

Risnisja e hetimeve për të vrarët tek Kryeministria, Braçe: Asgjë nuk mbyllet pa drejtësi

Prokuroria e Tiranës ka rinisur hetimet për vrasjen e dy nga katër protestuesit e 21 Janarit. Në lidhje me këtë lajm ka reaguar dhe zëvëndës...

Artan Hoxha rrëfen 21 janarin e 2011-ës: Nuk kisha as xhaketë për të dalë në transmetim, jam përballur me ekzekutuesit

Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer në emisionin “Kjo Javë” në News 24, ngjarjet e ndodhura gjashtë vite më parë, më 21 janar. ...

Saimir Tahiri sërish mesazh për 21 janarin: Nuk është kurrë vonë

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar sërish për vrasjet e 21 janarit 2011, duke u shprehur se nuk është kurrë vonë për të...

“21 Janari”, Gjykata shpall të pafajshëm Ndrea Prendin dhe Artan Hoxhën

Gjykata e Tiranës ka shpallur të pafajshëm ish-kreun e Gardës, Ndrea Prendi, të akuzuar për vrasjen e shtetasit Faik Myrtaj në 21 Janar 2011,...

Berisha vazhdon të këmbëngulë për ‘21 janarin’ dhe flet për nekropolitikë: Ishte puç! Edi Rama luajti me zjarrin

Sali Berisha, kryeministër në ditën që në bulevard para zyrës së tij u vranë 4 vetë, vazhdon të këmbëngulë se më 21 janar ishte...

Braçe i kujton Palokës ‘’21 Janarin’’, Paloka i jep një përgjigje: Shko pyet kryetarin tënd

Deputeti socialist, Erion Braçe i ka kujtuar sot në Kuvend deputetit demokrat Edi Palokës, ‘’21 janarin’’ e 2011-ës, ditën kur u vranë 4 protestues...

Si sot 5 vjet më parë u vranë 4 vetë para Kryeministrisë, por demokratët merren me Rezolutën për Rugovën

Sot është 21 janar, dita kur u vranë 5 vjet më parë, 4 protestues në bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’, para Kryeministrisë kur qeverinë e...

Rama takon familjarët e 4 të vrarëve të “21 janarit”

Gjithnjë e më shumë po komentohet në qarqet mediatike, por edhe te qytetarët përgjigja e pyetjes së çfarë do bëjë sot kryeministri Edi Rama....

Lajmet e fundit