Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

21 dhjetori

PARALIZOHET trafiku te “21 Dhjetori”, urbanit i del goma në mes të kryqëzimit (FOTO)

Një tjetër urban ka pësuar defekt në Tiranë, duke u bërë shkak për bllokimin e trafikut në zonën e “21 Dhjetorit”. Siç dallohet edhe në...

Aksident te “21 Dhjetori” në Tiranë, plagoset drejtuesi i një motorri

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në në zonën e "21 Dhjetorit" në Tiranë, ku një mjet me drejtues S.V ka përplasur një...

Me të kuqe dhe me shpejtësi, VIDEO nga aksidenti tragjik te “21-shi”, humbi jetën polici i burgjeve dhe Ali Bejo

Euronews Albania ka siguruar videon e aksidentit të rëndë mëngjesin e 11 nëntorit në zonën e “21 dhjetorit”, ku u shënuan 2 viktima. Ngjarja është...

Sherri me të shtëna armësh te ’21-shi’, Policia tregon çfarë ndodhi: Ishin katër persona, njëri…

Një konflikt i çastit i cili degjeneroi deri në përdorimin e armës ka tronditur sot kryeqytetin. Në zonën e “21 Dhjetorit” pas një konflikti...

Konflikt pranë zonës së “21-shit”, dyshohet për të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet. Burime për mediat paraprakisht bënë me dije se në zonën pranë “21 Dhjetorit” në Tiranë...

Aksident te 21-Dhjetori, makina del nga rruga dhe përplaset me trafikndarësen

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele në Tiranë.  Ngjarja kan ndodhur tek  zona e njohur si...

Vota kundër SHBA, Rama: Kryeministri i dha Shqipërisë një tjetër 21 dhjetor

E si të mos na mjaftonte 21 dhjetori i parë i Stalinit, Edi Rama i dha Shqipërisë edhe një 21 dhjetor të dytë,...

Aksion i madh policor te “21 Dhjetori”, ja çfarë po ndodh

Forcat e policisë kanë organizuar mbrëmjen e sotme një operacion të befasishëm për kapjen e disa personave të dyshuar për vjedhje. ...

Automjeti merr flakë në ecje në Tiranë, frikësohen kalimtarët (Video)

Një automjet i tipit “VW Golf 4” ka krijuar panik te qytetarët në zonën e “21 Dhjetorit” në Tiranë ditën e sotme. Nga automjeti...

Lajmet e fundit