Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

21 aplikante

U ankuan për skualifikim nga konkursi, Policia sqaron: Janë 21 aplikantë, 5 për moshën dhe 16 janë të dënuar nga Gjykata

Policia e Fierit thotë se janë 21 persona në total që janë skualifikuar në këtë Qark për konkursin e policisë, për oficer patrulle. Në...

Lajmet e fundit