Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

2017

“Kërkoj DORËHEQJEN e Lulzim Bashës”, çfarë parashikoi Majlinda Bregu pas humbjes së PD në 2017: Do jemi duke pritur humbjen e radhës për gabimin...

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka vendosur në ballinë në rrjetet sociale të saj, një shënim që bëri në...

Del FOTO, Admir Murataj në vilën e tij, pak para se të kryente grabitjen në Qafë-Kashar

Admir Murataj, i cili mbeti i vrarë më 9 Prill në Rinas, ishte emri më i përfolur i viteve të fundit. Ai i humbi...

U arrestua për abuzime te ministria e Drejtësisë, kush është JULIANA HOXHA, ish sekretarja që u PEZULLUA nga Gazment Bardhi në 2017-ën

Shkarkime dhe furtunë arrestimesh zyrtarësh raportohen këtë mëngjes. Kryeministri Edi Rama shkarkoi drejtorin e Burgjeve Stefan Çipa, ndërsa një njoftim...

2017-ta në FOTO, shikoni momentet më pikante të shkrepura në kohën dhe vendin e duhur në Shqipëri

Emisioni i djeshëm “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku iu kushtua medias shqiptare pergjatë vitit 2017. Gjatë emisionit u...

“3 miliardë dollarë kosto: Ministrat, drejtorët dhe klientët e tyre nën hetim nga ekspertë të huaj!”

“Përmbytja i hodhi të gjitha urat e korrupsionit; Që të gjitha argjinaturat e korrupsionit;  Ajo i shkatërroi të gjitha rrugët e korrupsionit.” ...

Edi Rama publikon raportin e Vlorës: Kush janë shqetësimet madhore të banorëve dhe pjesëmarrja në zgjedhje

Kryeministri Edi Rama ka publikur pasqyrën zgjedhore dhe raportin me problemet dhe shqetësimet e ngritura nga banorët e qarkut të Vlorës gjatë turit të...

Të fiksuar pas modës? Në garderobën e 2017 patjetër një fustan me lulebore

Trendi më i ri mbarë botëror për pranverë-verë 2017 duket se nuk do të jenë më trendi i kostumeve mashkullore, por luleborët e Dolce&Gabana-s....

Raporti i INSTAT: Më pak krime gjatë 3-mujorit të parë të 2017-ës

Niveli i krimeve në vend ka rënë në tremujorin e parë me 3.5 për qind, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më...

Këto janë rrobat e banjës “in” të 2017, mund edhe të zhgënjeheni

Shpesh nuk jemi të kënaqur nga trupi ynë dhe dëshirojmë të “veshim” trupin e dikujt tjetër për të ndryshuar pamjen tonë të jashtme. ...

Galaxy Note 7 dhe kartëmonedha 500 euroshe, ja çfarë zhduket nga qarkullimi në 2017-ën

Ligjet për ruajtjen e mjedisit të miratuar gjatë 2016, disa vendime institucionale, evoluimi i teknologjive si dhe ndryshimi i modelit të konsumit kanë sjellë...

Lajmet e fundit