Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

20-vjecarja

Media greke publikojnë pamje 3D, tregojnë si arritën grabitësit të hyjnë në banesë, vranë qenin se lihte dhe mbytën 20-vjeçare, nënën e foshnjes 11...

Mediat greke kanë publikuar një video 3D, ku ilustrohet sesi tre grabitësit hynë në shtëpinë në Glyka Nera dhe vranë 20-vjeçaren, nënën e një...

Lajmet e fundit