Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

20 vjecari

“Më vjen keq që u largova”, i riu shqiptar u dorëzohet oficerëve grekë: Nuk doja ta vrisnim djalin

Roxhers Demirazi, i riu shqiptari i dyshuar për vrasjen e tifozit Alkis Kambanos në Selanik, iu dorëzua autoriteteve policore greke, pasi dje u vetëdorëzua...

Tre meshkuj dhe një femër në hotelin në autostradë, tentohet të vritet 20 vjeçari, vajza e re fsheh armën: Dy të arrestuar dhe dy...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një hotel në krah të autostradës Tiranë-Durrës. Si pasojë, është tentuar të vritet një...

Shqiponjat arrestojnë 20 vjeçarin te “Kryqëzimi i Shëngjinit”, në çantën e dorës mbante doza droge

Një 20 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Lezhës, pasi në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Shëngjinit", forcat Shqiponja i kanë kontrolluar...

Arrestohet burri 57 vjeçar në Tiranë, përndoqi dhe shantazhoi për të bërë s*ks një vajzë 20 vjeçare

Një 57 vjeçar është arrestuar nga Policia në Tiranë, pasi ka përndjekur dhe shantazhuar një vajzë 20 vjeçe. Blutë e Tiranës bëjnë me dije...

Mbi 800 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit, SHIFRAT: Virusi i merr jetën 20 vjeçarit nga Korça, dy viktima në Shkodër...

844 të infektuar dhe 3 viktima. Këto janë shifrat e fundit të Covid-19 në vendin tonë. Ministra e Shëndetësisë bën me dije se fatkeqësisht...

Dogji me zjarr një sipërfaqe pylli, pjesë e parkut kombëtar Shebenik-Jabllanicë, shpallet në kërkim 20-vjeçari nga Prrenjasi

Një 20-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohet se i ka vënë zjarrin një sipërfaqeje toke. Bëhet me dije se është shpallur kërkim...

Humbi jetën nga plumbat në Velipojë, 20 vjeçari ishte jetim, në xhep iu gjetën vetëm 30 lekë

I dhimshëm fati i 20-vjeçarit që humbi jetën në Velipojë, pas përplasjes me armë mes pronarëve Ferracaku dhe Gocaj. 20-vjeçari Myzerim Zeneli kishte vetëm një...

TRAGJIKE, kishte ditën e parë të punës si kamerier, plumbat i morën jetën 20-vjeçarit në Velipojë

Myzerim Zeneli vetëm 20-vjeç është njëri prej viktimave që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Velipojë, pas shkëmbimit me armë zjarri mes pronarëve të...

Nuk ndalen protestat në SHBA për vrasjen e 20-vjeçarit, përplasje të forta me policinë

Vrasja e 20 vjeçarit me ngjyrë Daunte Wright nga një oficer policie ka shkaktuar zemerimin e qytetarëve të cilët mbushën rrugët kryesore të Uashingtonit...

Dorëheqja e policisë nuk i “qetëson ujrat”, vijojnë protestat e dhunshme në SHBA për vrasjen e 20-vjeçarit

Dorëheqja e një shefi policie dhe një oficerje që qëlloi për vdekje një 20-vjeçar me ngjyrë në Minesota nuk kanë arritur t'i japin fund...

Lajmet e fundit