Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

20 vjec

Thellohet tragjedia, Policia njofton se ka vdekur në spital dhe shoferi i Audit: Është 20 vjeç! (EMRI-FOTO)

Klevis Ruçaj, 20 vjeç, shoferi i mjetit tip Audi A8 që shkaktoi aksidentin tragjik mbrëmjen e sotme në rrethrrotullimin e TEG-ut në Tiranë, ka...

Kush është 20-vjeçari që u përplas për vdekje në Elbasan, deputeti i PD: Dhimbje pa fund, Fiori ishte më kurajozi në kryesinë e FRPD

Një aksident i rëndë u shënua mbrëmjen e djeshme në Elbasan, ku një 20-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë. I riu që u...

Arrestohen dy shqiptarë në Belgjikë, babë e bir vrasin një 20-vjeçar

Dy shqiptarë, babë e bir kanë rënë në prangat e policisë belge, pasi kanë vrarë një person në Belgjikë tre muaj më parë. Bëhet me...

Abuzoi seksualisht me një vajzë me probleme mendore, arrestohet 69-vjeçari në Elbasan

Në ngjarje e rëndë është shënuar në Belsh të Elbasanit, ku është arrestuar një i moshuar që dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një...

Humb jetën 20-vjeçari në Fushë-Krujë, 3 aksidente me vdekje në 4 orë

Një tjetër aksident i rëndë është shënurar sot në fshatin Arrameras të Fushë-Krujës, ku ka humbur jetën një i ri. Bëhet me dije shoferi ka...

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 20-vjeçari shqiptar (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autosradën Patras-Pirgos të Greqisë, ku ka ndërruar jetë një 20-vjeçar shqiptar. Bëhet me dije se ka humbur jetën...

Mblidhen në kohë rekord 300 mijë euro për 20 vjeçarin shkodran, i riu niset për kurim në Romë

Janë mbledhur në kohë rekord paratë për të dërguar jashtë vendit Klevis Gjeluci, një 20 vjeçar nga Shkodra, i cili prej tre javës ndodhet...

Pako me kokainë në makinë, lëvizjet e dyshimta “fundosën” 20 vjeçarin në Itali

Një 20 vjeçar është arrestuar nga Policia Italiane, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. I riu u mbajt nën vëzhgim dhe iu nënshtrua një...

20-vjeçari nga Tirana tregon “ëndrrën në sirtar”: Dua të kem një shtëpi bari…

Një 20-vjeçar nga Tirana ka zbuluar ëndrën e “madhe” që ka në sirtar për të ardhmen. Një 20-vjeçar që prej 6 vitesh ka nisur të...

“Babi, po më mbahet fryma”, si humbi jetën tragjikisht 20-vjeçari në Itali: Doli nga sera dhe piu ujë shumë të ftohtë…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një 20-vjeçar humbi jetën teksa ishte duke punuar në serë në Itali. Mediat italiane bëjnë me...

Lajmet e fundit