Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

20 euro

Si ndryshoi tregun blerja e aeroportit të Rinasit nga “Kastrati Group”, nga Tirana në Paris, Milano, Londër e Abu Dabi me 20 euro

Linja direkte low cost Wizz air ka “lëshuar në dysheme” çmimet e biletave të avionëve nga dhe/ drejt Tiranës menjëherë pas ndryshimit të pronësisë...

I ofroi 20 euro policit për të kaluar kufirin pa dokumente, arrestohet shqiptari në Kosovë

Policia Kufitare e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një shtetas shqiptar, pasi përmes ryshfetit ka tentuar që të kaloj kufirin pa...


Lajmet e fundit