Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

2 viktima

Dy viktima nga Covid-19 në Kosovë, mbetet i ulët numri i të infektuarve

2 person kanë humbur jetën nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 4.363 testime, 66 qytetarë kanë...

Humbin jetën 2 vlonjatë nga Covid-19, një prej tyre 44 vjeç; Mbi 400 raste të reja në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

Tragjike në Itali, humbin jetën halla dhe nipi në përpjekje për të shuar flakët pranë shtëpisë

Italia është duke përjetuar situatën e rëndë të zjarreve që kanë rënë së fundmi. Janë shënuar dhe viktimat e para nga zjarri, ku një...

Dy viktima nga Covid-19 në Kosovë, ulet ndjeshëm numri i të infektuarve

Dy persona kanë humbur jetën nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Bëhet me dije se gjatë ditës së fundit janë testuar gjithsej...

Tragjike në Lushnjë/ Mjeti del nga rruga, humb jetën shoferi dhe pasagjeri

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur sot pasdite në Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, afër...

Përmirësohet gjendja e Denisës dhe Nervidës që i mbijetuan aksidentit të Elbasanit, kërkojnë motrën dhe shoqen e ndjerë, familjarët detyrohen të…

Denisa Dibra dhe Nervida Garunja janë dy vajzat që i mbijetuan aksidentit tragjik që ndodhi në dalje të tunelit të Elbasanit, ku hyumbën jetën...

Lajmet e fundit