Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

2 te vdekur

Aksident i rëndë në Durrës, 2 të VDEKUR, 1 fëmijë i PLAGOSUR (DETAJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në askin rrugor Kavajë-Durrës. Mësohet se një makinë ka përplasur kalimtarët dhe dyshohet për 2 të vdekur dhe...

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik, udhëtonin 3 vëllezër dhe kushëriri, 2 humbën jetën, 2 të tjerë u plagosën

Policia ka mbërritur me urgjencë drejt vendngjarjes, po ashtu edhe autoambulanca. Ngjarja ka ndodhur në rrugën aksin rrugor Milot-Burrel.

Lajmet e fundit