Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

2 te arrestuar

Ekzekutimi i Albi Bashaliut në Peqin, arrestohen dy persona, dyshohen përkrahës të autorëve të krimit

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në lidhje me ngjarjen e  rëndë që u shënua në Peqin dy ditë më parë, ku...

Me 5 kg kanabis në makinë, arrestohen dy persona në Gramsh dhe shpallen në kërkim dy të tjerë (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, në Gramsh, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në...

Goditën me sende të forta e bën për spital një person, arrestohen dy të rinj në Durrës

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen se kanë dhunuar një person. Bëhet me dije se në pranga kanë rëënë...

Bënin kërdinë duke vjedhur makina arrestohen dy laçjan, në kërkim dy të tjerë (DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar 2 shtetas dhe ka shpallur në kërkim 2 të tjerë, të cilët janë të akuzuar për një sër vjedhjesh....

Në kërkim për tentativë vrasjeje dhe vjedhje, arrestohen 2 të rrezikshmit e Tiranës

Policia e Tiranës ka arretsuar 2 persona atë akuzuar për vepra të ndryshme penale. Burime nga policia bëjnë me dije se të...

Grabitja e bujshme në Rinas, vihen në pranga edhe 2 persona të tjerë (Emrat dhe Video)

Policia ka vënë në pranga dy persona në kuadër të operacionit ‘Partriot’ të cilët akuzohen për si të përfshirë në grabitjen e bujshme në...

Sekuestrohet drogë në portin e Durrësit, arrestohen 2 persona (Emrat)

Policia kufitare ka bllokuar një sasi lënde narkotike me destinacion Italinë në portin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me...

Lajmet e fundit