Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

2 persona

Armë dhe kokainë në makinë, arrestohen dy persona në ish-Bllok

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë, pasi akuzohen për armëmbajte pa leje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se...

Shpërndanin drogë në Bulqizë, arestohen dy persona, njëri i ikën nga “duart” policisë

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policsë së Bulqizës, ndërsa një tjetër është shpallur në këkrim, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve...

Armë dhe municion luftarak me vete, arrestohen dy të rinj në Fier

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit pasia janë kapur me armë pa leje. Bëhet me didje se në prang aka...

Nga i riu që rrahu me sende të forta xhaxhain dhe djalin e tij, te ‘avokati’ mashtrues që mori paratë e qytetarit, arrestohen 2...

2 persona janë vënë në pranga në Mat, njëri prej tyre ka rrahur xhaxhain dhe djalin e tij kurse tjetri hiqej si avokat duke...

Gjueti në Parkun Kombëtar Divjakë-Karavasta, 2 persona e pësojnë keq

Dy persona janë bllokuar për gjueti të paligjshme brenda Parkut Kombëtar Divjakë-Karavasta. Lajmin e bën me dije Drejtori i Administratës të Zonave të Mbrojtura,...

Sekuestrohen 40 kg kanabis, arrestohen 2 persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të cilët u kapën me 40 kilogram kanabis. Në përfundim të operacionit policor i...

Në timon pa patentë, arrestohen 2 persona (DETAJE)

Kontrolle të tilla do të vijojnë, me qëllimin e vetëm atë të rritjes së parametrave të sigurisë në rrugë.

Lajmet e fundit