Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

19 te plagosur

Del nga rruga autobusi me serbë në Gjermani, nga 19 të plagosur 9 janë rëndë

Një autobus me pasagjerë serbë është përmbysur sot në autostradën e Gjermanisë midis Staakow dhe Freiwalde. Nga incidenti i rëndë kanë mbetur të plagosur...

DEL BILANCI PËRFUNDIMTAR: 19 të plagosur për shkak të dhunës, mes tyre 9 policë, 2 gazetarë dhe 8 protestues

Ka shkuar në 19 numri i të plagosurve nga protesta e dhunshme e opozitës para Kryeministrisë. Në një njoftim për mediat,...

Lajmet e fundit