Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

19 prill

Autoritetet greke shtyjnë përsëri afatin e bllokimit, vijon të qëndrojë e mbyllur pika doganore e Kapshticës

Greqia ka shtyrë përsëri afatin e bllokimit të kalimit kufitar të Kapshticës deri më 19 prill. Deri në këtë datë, dalja nga Shqipëria dhe hyrja...

Lajmet e fundit