Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

TAG

18 vjecarja

Dhimbje për prindërit dhe motrën, mediat italiane japin lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të 18 vjeçares shqiptare

"Disa gjëra në moshën tetëmbëdhjetë vjeçare as që duhet të ekzistojnë. Kështu, në lulen e rinisë, e mori një sëmundje e pashërueshme, Gerta Allushin,...

TRAGJIKE/ 18 vjeçarja shqiptare vritet nga partneri, autori ekzekuton edhe gjyshen dhe plagos babanë e vajzës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Mal të Zi, ku 18 vjeçarja shqiptare Sheila Bakija është vrarë nga partneri i saj. Por autori nuk është...

Aktorja reagon ashpër pas vrasjes së 18-vjeçares: Nxjerrim dekolten, shajmë e pijmë alkool se na pëlqen

Aktorja e njohur Shengyl Ismaili së fundmi ka reaguar për vrasjen e 18-vjeçares nga Ferizaj, e cila u vra në mënyrë macabre nga dy...

Nuk “nxori zë”, para togave të zeza, flet avokati i Dardan Krivaqës: Nuk e kundërshtoi paraburgimin

Admir Salihu, avokat i të akuzuarit kryesor për vrasjen makabre të 18-vjeçares Marigona Osmanit, Dardan Krivaqa, tha se autori nuk ka folur asgjë para...

Dhunuan 18-vjeçaren për vdekje, Gold Ag reagon i trondit pas ngjarjes së rëndë në Ferizaj: Qef të kesh vajzë edhe zor ta ruash, del...

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme qytetin e Ferizajt në Kosovë, pasi një 18-vjeçare u dhunua për vdekje dhe u braktis në...

Albin Kurti reagon për 18 vjeçaren e vrarë nga partneri: Kosova nuk ka jetë grash dhe vajzash për të humbur! Vrasësi i Marigonës të...

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, reagon për ngjarjen e rëndë që ka trondit opionin publik në të dy anët e kufirit, ku një i...

Kjo është 18-vjeçarja që u vra nga bashkëjetuesi dhe shoku i tij

18-vjeçarja e cila u braktis në dyert e spitalit e vdekur ka shokuar mbarë opinionin publik. Së fundmi “Insajder” ka publikuar foton e të...

18-vjeçarja denoncon efektivin e Policisë: Më ka përdhunuar për një muaj, më mbante me zor në një banesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Iliupoli të Greqisë, ku një 18-vjeçare ka bërë në denoncim ku pretendon se një efektiv policie ka...

U transportua me urgjencë në spital se nuk ndihej mirë, ndërron jetë 18-vjeçarja në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mullet të Tiranës. Bëhet me dije se rreth orës 22:10, në Mullet, ambulanca ka transportuar...

“Nëse do goca mirë. Nëse s’do, do thotë patjetër PO”, familja do ta fejojë, 18-vjeçarja kërkon ndihmën e kushëririt (Video)

Në familjet shqiptare vijon akoma tradita që vajzat të fejohen në moshë fare të vogël dhe për më tepër, pa dëshirën e tyre. Një...

Lajmet e fundit