Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

18 baza

Gazetari përshkruan arsenalin e armëve: Ky snajper godet 3 km, e përdorin ushtarët në Irak, bën 10.000 euro. Antitankët janë që në 1997 kur...

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha duke komentuar ngjarjen e 1 prillit, në lidhje me hetimet që zbuluan 18 bazat ku magazinoheshin dhe modifikoheshin armatime të ndryshme...

Lajmet e fundit