Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

17 vjecarja

“Më rrahu dhe më kërcënoi”, dëshmia tronditëse e 17-vjeçares Armanda, tregon si e detyroi shqiptari të prostituonte

17 vjeçarja Armanda me origjinë nga Rumania që jeton në Greqi ka treguar sesi e shfrytëzoi për prostitucion shqiptari. Ajo ka treguar se është paguar...

Po i sulmonte qentë, 17-vjeçarja lufton me ariun për t’i mbrojtur (VIDEO)

Një vajzë adoleshente në Kaliforni ka “luftuar” me një ari që po sulmonte qentë e saj . BBC ka publikuar video nga momenti kur vajza...

Lajmet e fundit