Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

17 maj

Marrëveshja e 17 Majit, ZBULOHET çfarë tha Rama: Plehrat e PD të rrinë jashtë zgjedhjeve, LSI të marrë 40 deputetë

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, ka zbuluar për herë të parë bisedën e zhvilluar mes Ramës dhe Bashës më 17 Maj...

Lajmet e fundit