Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

16 vjec

E RËNDË në Elbasan, 16-vjeçarja i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku një 16-vjeçare është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur...

Shkresa drejtuar Kuvendit: Të rritet mosha për marrëdhëniet seksuale, nga 14 vjeç në 16 vjeç! Favorizohen pedofilët

Mosha minimale kur një adoleshent të hyjë në marrëdhënie seksuale duhet të jetë 16 vjeç. Kështu kërkon organizata për mbrojtjen e fëmijëve në Shqipëri,...

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, babai kërkon ndihmë në Polici

Një vajzë 16-vjeçare është larguar nga banesa në Tiranë, pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se babai i saj i shqetësuar, shtetasi F. K.,...

Policia kontroll në dhomat e konviktit, kapet 16-vjeçari me armë te shkolla sportive “Loro Boriçi” në Tiranë

Policia e Tiranës ka ushtruar një kontroll në dhomat e konviktit në shkollën sportive “Loro Boriçi” në Tiranë. Bëhet me dije se gjatë kontrollit në...

E zhdukur prej 8 ditësh, 16-vjeçarja gjendet në Kamëz

Një 16-vjeçare që rezultonte e zhdukur prej disa ditësh është gjetur ditën e sotme në Kamëz. E mitura ishte zhdukur më 12 janar, në zonën...

Polici qëllon me armë zjarri 16-vjeçaren me ngjyrë në SHBA; publikohet pamje e rënda nga ngjarja (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë 16-vjeçare është qëlluar për vdekje me armë zjarri nga një officer jashtë shtëpie. Vajza...

Personat mbi 16-vjeç kanë të drejtë të marrin vaksinën anti-Covid!

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve bëri të ditur se të gjithë personat në SHBA që janë mbi 16-vjeç do të marrin dozën...

U rrëzua nga lartësia prej 150 metra, vdes 16 vjeçarja alpiniste

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, ku një 16 vjeçare alpiniste ka rënë nga një shkëmb dhe ka humbur jetën. ...

Lajmet e fundit