Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

16 persona

Trafikonin drogë, arrestohen 16 persona në Spanjë, mes tyre dhe shqiptarë

Policia ka goditur një grup që merret me trafikim të lëndëve narkotike në Spanjë. Mediat e huaja bëjnë me dije se policia ka ushtruar kontrolle...

Zbulohet “shtëpia e barit” në Shkodër, arrestohen 16 persona, me tyre dhe 42-vjeçarja që gjente punëtore për të përpunuar kanabisin

Një operacion është zvilluar në Shkodër, ku kanë rënë në pranga 24 persona dhe janë shpallur në kërkim 2 të tjerë. Policia njofton se gjatë...

Lajmet e fundit