Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

1500 euro

Premtonin viza dhe pasaporta shqiptare për të huajt dhe përfitonin deri në 1500 euro, policia arreston falsifikatorët në Tiranë, 39 vjeçarja “kapo” e grupit...

Një grup falsifikatorësh me banim në Tiranë kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se u premtonin shtetasve të huaj viza dhe pasaporta...

Lajmet e fundit