Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

15-vjecarja

“JO do të thotë JO”, Yuri Kim ofron mbështetje për të miturën në Mirditë: Prioritet, shërimi i plotë i vajzës

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka deklaruar se ofron mbështetje për protestën ndaj përdhunimit të 15-vjeçares në Mirditë. Përmes një postim në Twiter,...

“Njerëzit mendojnë se fajin e ka vajza që përdhunohet”, Luarasi: T’u them “ju rëntë te fëmija juaj”, por…

Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë nga pesë meshkuj është një nga ngjarjet më të rënda që kanë ndodhur së fundmi në vendin tonë. U...

E përdhunuan për 5 muaj, zbardhet dëshmia e 15-vjeçares në Mirditë: Më morën me makinë në shkollë, kisha frikë nga publikimi i videove

Historia e tmerrshme e përdhunimit të 15-vjeçares në Mirditë ka tronditur mbarë opinionin publik në zonë dhe në të gjithë vendin. E gjithë ngjarja...

Braçe reagon për përdhunimin e 15-vjeçares: Krim i përbindshëm! Kjo shoqëri e përdor vajzën për punë shtëpie dhe shërbime seksuale…

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër në lidhje me rastin e përdhunimit të 15-vjeçares nga 5 persona në Mirditë 3 ditë më parë. Në një...

Ambasadori i BE dënon përdhunimin e të miturës në Mirditë: JO do të thotë JO! Nuk ka justifikim për abuzimin seksual

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që u regjistrua në Mirditë, ku një 15-vjeçare u përdhunua...

E rrëmbyen dhe e çuan larg fshatit, detaje TRONDITËSE nga përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë; autorët e kërcënuan me armë dhe e droguan

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Mirditë, ku një 15 vjeçare ra viktimë  e përdhunimit në grup. E mitura dhe...

Lajmet e fundit