Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

14 vjec

Aksident në Tiranë, makina përplas vajzën 14-vjeçare

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën "Tom Plezha", Tiranë. Bëhet me dije se një mjet ka përplasur një vajzë 14 vjeç. 14...

Hyri në det për t’u larë, 14-vjeçarja nxirret nga uji pa ndjenja, dërgohet me urgjencë në spital

Një 14-vjeçare ka rrezikuar që të mbytet në Plazhin e Centralit ditën e sotme në Sarandë. Bëhet me dije se vajza e mitur me iniciale ...

Në taksi me armë zjarri në çantë dhe fishekë, arrestohet 14-vjeçari në Lezhë (DETAJE)

Policia e Lezhës ka ushtruar kontroll në të gjithë qarkun, për kapjen e personave në kërkim, atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo me...

“Alo policia, të shëna me armë zjarri në fshat”, 14 vjeçari “terrorizon” banorët në Kurbin, arrestohet pas pak orësh

Një 14 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Kanë qenë banorët e Kurbinit të cilët kanë njoftuar policinë...

E rëndë, 14-vjeçarja përdhunohet në grup nga 5 adoleshentë, në gjendje të rëndë psikologjike i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belgjikë ku pesë adoleshentë kanë përdhunuar në grup një vajzë 14-vjeçare, e cila më pas i dha...

Ngjarje e rëndë, 14-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Rrashbull, në Durrës, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se një 14-vjeçare i ka dhënë fund...

Është vetëm 14 vjeçe, adoleshentja shqiptare shkruan roman kriminalistik

Një 14-vjeçare shqiptare në Zvicër i ka habitur të gjithë. Bhet fjalë për Gerta Miftarin, e cila në pamje të parë duket si çdo...

Lajmet e fundit