Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

14 viktima

Zjarri në spitalin Covid në Tetovë, njoftim zyrtar për ngjarjen: Deri më tani kanë humbur jetën 14 persona, s’ka viktima nga stafi mjeksor

14 persona kanë humbur jetën deri më tani në Tetovë pas zjarrit tragjik që ra në një nga spitalet Covid. Në një njoftim zyrtar thuhet...

Më tepër të shëruar se sa raste pozitive, por SHUMË viktima nga Covid-19 në Kosovë

Autoritetet në Kosovë kanë bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

SHIFRA TË FRIKSHME në Kosovë, 14 viktima nga Covid dhe më shumë se 700 raste të reja

Situata vijon të jetë e rënduar në Kosovë sa i përket pandemisë nga koronavirusi. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bën me dije se...

Situata e frikshme në Kosovë nga Covid, 14 viktima më shumë se 600 raste të reja

Situata vijon e rënduar në Kosovë sa i përket pamdemisë nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit 14 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, më...

Sulmi terrorist në Barcelonë, Ambasada shqiptare në Spanjë jep lajmin e rëndësishëm

Pas sulmit terrorist në Barcelonë ku kanë mbetur të vdekur 13 persona e dhjetëra të plagosur për shkak se një furgon përplasi turmën e...


Lajmet e fundit