Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

14 vejc

Po peshkonte në lumin Seman, gjendet i pajetë 14-vjeçari

Është gjetur i pajetë trupi i 14-vjeçari që u zhduk dje në luminin Seman në Roskovec. 14-vjeçari ka qenë duke peshkuar dhe dyshohet se është...


Lajmet e fundit