Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

14 police

Favorizuan kompanitë për tendera dhe morën lekët e kolegëve, Agjencia e Mbikqyrjes Policore prangos 14 policë e juristë në Shkodër (EMRAT-AKUZA)

Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh operacionin e zhvilluar në SHkodër ku janë arrestuar 14 efektivë policie, mes tyre juristë, inxhinierë dhe auditues nga Drejtoria...

Akuzohen se vodhën paratë që qytetarët dhanë për Komisariatin, arrestohen 14 policë e ish-drejtues në Shkodër (EMRAT – FOTO)

Katërmbëdhjetë efektivë në detyrë dhe të tjerë të larguar nga Policia, janë arrestuar pasditen e kësaj të enjteje në Shkodër. Mësohet se ata akuzohen...


Lajmet e fundit