Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

13 vjecarja

Tragjike/ Vdes 13-vjeçarja shqiptare në Francë, ra nga kati i pestë i banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë. Një 13-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga kati i pestë i një pallati...

Abuzimi i 13-vjeçares në Sarandë, banorët: Lokalin e mbante mbyllur, dëgjonim zëra femrash

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me abuzimin seksual që u zbulua në Saranë, ku një e mitur 13-vjeçare shfrytëzohej seksualisht. Sipas...

E rëndë në Sarandë/ SHÇBA prangos inspektorin e Policisë, kreu marrëdhënie seksuale me një vajzë 13 vjeçare, shfrytëzohej për prostitucion

Një inspektor policie është arrestuar nga SHÇBA pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur 13 vjeçe. Në pranga ka rënë dhe...

SKANDALI/ Prindërit e sëmurë dhe në vështirësi ekonomike, 13 vjeçarja jeton e vetme me qira, viktimë e shfrytëzimit dhe trafikimit, institucionet nuk japin zgjidhje

Në emisionin Fiks Fare vjen një denoncim sa i çuditshëm aq edhe i dhimbshëm mbi shfrytëzimin e një 13 vjeçareje. Por këtë denoncim nuk...

U mbyt pak ditë më parë në lumin Buna, gjendet trupi i pajetë i 13 vjeçares

Gjendet trupi i pajetë i 13 vjeçares, e cila u mbyt para disa ditësh teksa lahej në ujërat e lumit Buna.  Burime për mediat bëjnë...

Abuzimi i 13-vjeçares, shoqëria civile marshim të heshtur nga ministria e Arsimit te Drejtoria e Policisë

Nis protesta e shoqërisë civile për përdhunimin e 13-vjeçares nga Kavaja nga bashkëmoshatarët e saj. Marshimi i aktivistëve ka nisur...

Revolta me vizitën e Spiropalit në shtëpinë e 13-vjeçares, shpërthen Rama ndaj mediave: Po tani çfarë keni që lehni

Publikimi i videos nga kryeministri Edi Rama, ku shfaqet ministrja Elisa Spiropali, duke vizituar familjarët e vajzës së përdhunuar  në Kavajë ka shkaktuar shumë...

Vizita e Spiropalit te shtëpia e 13-vjeçares në Kavajë, reagon moderatorja: Po si moj i nxirrni per fushatën tuaj të qelbur dhe i hidhni...

Vizita e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit në familjen e 13- vjeçares në Kavajë ka shkaktuar shumë reagime. ...

Spiropali te shtëpia e 13-vjeçares në Kavajë: Kam një porosi nga kryeministri (VIDEO)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka vizituar familjarët e vajzës së mitur në Kavajë, që është përdhunuar nga 8 djem pak...

Lajmet e fundit