Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

13 vjecari

13-vjeçari i dha fund jetës për një video në Tik Tok, reagon sërish Kushi: Është përgjegjësi e shoqërisë…

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi sërish në një deklaratë për media ka reaguar për ngjarjen e rëndë që u shënua në Lushnje, ku një...

DETAJE TË RËNDA – EMRI/ U gjet i vetëvarur me litar në dhomën e tij në Lushje, 13 vjeçari po bënte video për Tik...

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Lushnje, ku 13 vjeçari Arjet Sulovari u gjet i vetëvarur në dhomën e tij nga...

Makina përplas 13 vjeçarin te “Kthesa e Yzberishtit”, fëmija dërgohet me urgjencë në spital

Një 13 vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Tiranë, në zonën e Yzberishtit. Mësohet se ai është përplasur nga një makinë...

Po kullotnin bagëtitë, tre fëmijët gjejnë armën e zjarrit në Kurbin dhe luajnë me të, mbetet i vdekur 13 vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kurbin në mesnatë, shkruan newsbomb.al. Mësohet se një fëmijë 13 vjeçar ka ndërruar jetë pasi është qëlluar...

Babai gjen pajetë 13-vjeçarin shqiptar, policia heton ngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku është gjetur i pajetë një 13-vjeçar. Bëhet me dije se është gjetur nga...

Ngjarja në Vlorë/ 13 vjeçari vrau veten pas zënkës për makinën. A duhet t’u bërtasin prindërit fëmijëve?

Një 13 vjeçar i dha fund jetës ditën e djeshme duke u vetëvrarë me armë tip pistoletë TT. Ngarja ndodhi në Novoselë të Vlorës....

E rëndë në Vlorë, vritet me armë zjarri një 13-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në Novoselë të Vlorës. Raportohet se një djalë 13-vjeçar i identifikuar...

Lajmet e fundit