Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

13 qershori

Jemin Gjana i del kundër Nishanit: Data e zgjedhjeve në PD është kompetencë e Këshillit Kombëtar, ata arsyetuan dhe vendosën

Kryetari Komisionit për Zgjedhjet në Partinë Demokratike, Jemin Gjana, ka dalë kundër kryetarit të Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, pasi ky i fundit...

Nesër fillon fushata e kandidatëve për kreun e PD-së, përcaktohen rregullat dhe udhëzimet

Duke filluar nga dita e nesërmë, 4 kandidatët që u votuan unanimisht nga Kryesia e Pd për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit...

Zbulohen emrat e 4 kandidatëve të tjerë që i shtohen garës për kreun e PD-së, Kryesia po zhvillon mbledhje në selinë blu

Janë zbuluar emrat e 4 kandidatëve të tjerë që kanë plotësuar formularët për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit për kreun e Partisë...

Lajmet e fundit