Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

13 qershor

Basha mbledh Grupin e PD: Potestë masive në 13 maj, të demonstrojmë paqësisht vendosmërinë

Në selinë e Partisë Demokratike, ka nisur mbledhja e përbashkët e grupit parlamentar dhe kryesisë së kësaj partie ku po diskutohet për protestën e...

Lajmet e fundit