Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

13 persona

Autobusi bie në greminë, të paktën 27 punëtorë miniere humbin jetën dhe plagosen 13 të tjerë (FOTO)

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën dhe 13 të tjerë janë plagosur, pasi autobusi në Peru me të cilin po udhëtonin humbi kontrollin...

Tentuan t’i zënë rrugën Ramës, procedohen 13 protestuesit nga Kukësi e Hasi

Policia ka proceduar penalisht 13 militantë të opozitës, të cilët protestuan ditën e djeshme kundër kryeministrit Edi Rama në Kukës. Mësohet...

Detaje nga zjarri i madh në Durrës, 13 persona dërgohen në spital, mes tyre 4 zjarrfikës

Detaje të reja nga zjarri që ra mbrëmë në katin e 9-të të një pallati në Durrës.   Mësohet se si...

Lajmet e fundit