Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

12 vjecare

Zhduket prej një jave 12 vjeçarja në Durrës, nëna: Iku natën nga dritarja…

Prej një jave një 12 vjeçare nga qyteti i Durrësit ka humbur gjurmët, ndërsa nëna e saj bën apel për këdo që e ka...

I fshehu familjes shtatzëninë, 12-vjeçarja lind poshtë urës, braktis foshnjën

Një vajzë e mitur vetëm 12 vjeç ka lindur fëmijën e saj poshtë një ure dhe më pas u largua. Ngjarja...

Lajmet e fundit