Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

12 vjeç

Vodhi 170 mijë lekë në banesën e të moshuarit në Burrel, shoqërohet në polici 12-vjeçari

Policia e Matit ka shoqëruar një 12-vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur banesën e një personi si dhe ka marrë një shumë të...

Arrestohet 15-vjeçari në Pogradec, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur

Një 15-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur. Policia njofton se...

Makina përplas për vdekje 12-vjeçarin në Gjirokastër, mjeti drejtohej nga një polic kufitar

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Gjirokastër me pasojë vdekjen e një fëmije. Bëhet me dije se një makinë që drejtohej...

Zbardhet vrasja e 12-vjeçares në Paris, një 24-vjeçare abuzoi seksualisht me të dhe më pas e vrau

Një grua me probleme mendore është vrasësja e dyshuar e vajzës 12-vjeçar, e cila u gjet e pajetë në një valixhe në Paris, një...

E rëndë/ Gjendet trupi i pajetë i një 12-vjeçarje në një valixhe

Një ngjarje e tmerrshme është regjistruar në Francë, ku trupi i një vajze 12-vjeçare është gjetur në një valixhe në Paris. Ishte babai, i cili...

Mori peng 12-vjeçarin, arrestohet pas dy vitesh autori

Policia e Fierit ka vënë në pranga 49-vjeçarin, i shpallur në kërkim për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”. Sipas policisë, ky 49-vjeçar mbylli...

Humbi kontrollin e motorit, plagosen rëndë babai dhe djali 12-vjeçar në Lushnjë (Emrat)

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në në fshatin Çermë e Sipërme të Lushnjës. Bëhet me dije se Leonard Vrapi 44 vjeç...

“Pash gjakun, mora vëllain në krahë dhe dola nga shtëpia”, flet 12-vjeçari që gjeti familjen e pajetë në banesë

Vrasja e katërfishtë e familjes shqiptare në Andravida ishte tronditëse. 12-vjeçari që gjeti katër anëtarët e familjes të vrarë në Greqi ka folur në lidhje...

Zjarri u shkaktua nga qiriri, detaje të reja nga vdekja e 12-vjeçares në Gjirokastër, vajza hyri në tualet për të shpëtuar

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme, ku një 12 vjeçare humbi jetën pasi...

Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi

Gjendet i vdekur në det një 12 vjeçar shqiptar në Rodos. Mediat greke bëjnë me dije se i mituri është...

Lajmet e fundit