Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

12 te zhdukur

24 orë nga zjarri në traget, vijojnë kërkimet për 12 të zhdukurit, 3 grekë dhe 9 të huaj

Kanë kaluar 24 orë nga ngjarja e rëndë ku trageti i linjës Igumenicë-Brindizi, në afërsi të Korfuzit u përfshi nga flakët. Pas shumë orësh luftë,...

Lajmet e fundit