Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

12 te arrestuar

Drogë, ngacmime seksuale dhe protestues të PD, arrestohen 12 persona në Tiranë për vepra të ndryshme penale

12 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës për vepra të ndryshme penale. Mes të arrestuarve është një 33-vjeçar i cli ka ngacmuar...

EMRAT: Këta janë “spaçatorët” e drogës te ish-Parku në Tiranë; Operacionalja zbarkoi dje dhe ndaloi 12, në kërkim janë 6; vëzhgoheshin me dronë

12 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale në zonën e ish-Parkut në kryeqytet. Ata shisnin drogë në zonë dhe banorët...

Aksion i madh anti-drogë në Tiranë, pas një VITI hetime policia arreston 12 persona, 6 shpallen në kërkim (PAMJET – DETAJE)

Një aksion i madh anti-droge është zhvilluar nga policia e Tiranës, ku kanë rënë në pranga 12 persona, ndërsa 6 të tjerë janë shpallur...

Shkatërrohet banda italo-shqiptare, në pranga 12 persona

Shkatërrohet banda italo-shqiptare, shkarun Newsbomb.al. Mediat italiane raportojnë se në pranga kanë rënë 12 persona, italianë dhe shqiptarë të akuzuar për...

Policia aksion natën në Tiranë, 12 të arrestuar (VIDEO-DETAJE)

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe përgjatë kësaj fundjave kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane të kryeqytetit. ...

Lajmet e fundit