Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

12 qershor

Trump dhe Kim Jong do takohen për herë të parë, DATA

Do të zhvillohet takimi i parë mes dy liderave botërorë, Trump dhe Kim Jong në Singapor. Samiti i parë i mbledhur...

Lajmet e fundit