Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

12 qershor

Të rinjtë e FRPD e surprizojnë me “tortë shahu”, Basha: Po ia pres kokën MBRETIT TË ZI! Meqë ia preva po e ha (VIDEO)

Kryedemokrati Lulzim Basha ka festuar sot ditëlindjen e tij të 47-të, në ditën e lindjes së PS-së dhe Kongresit të Jashtëzakonshëm që do të...

Politika shqiptare sot në festë: Socialistët festojnë 30 vjetorin e Partisë, në selinë blu ditëlindjen e Lulzim Bashës (12 qershori që “bashkon” palët)

Në familjen e Lulzim Bashës sot ka festë. Kreu i Partisë Demokratike feston këtë të shtunë 47-vjetorin e lindjes. Por si për çudi, ditëlindja...

Trëndafil rozë brenda gotës me ujë, Edi Rama uron ditëlindjen e PS, zotimi për një Parti më të mirë

Kryeministri Edi Rama uron ditëlindjen e Partisë Socialiste. Sot, në 12 qershor bëhen 30 vite nga themelimi i kësaj force politike, ditëlindje e cila...

Socialistët mbledhin sot Kongresin e Jashtëzakonshëm, 30 vjetori i PS dhe mandati i tretë i Edi Ramës

Partia Socialiste e Shqipërisë feston sot 30 vjetorin e themelimit të saj. Sot, do të mbahet dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm i kësaj force politike,...

“Surpriza dhe analizë e thellë”, Balla zbardh detaje nga Kongresi i PS që do mbahet nesër: Fillojmë përgatitjet për mandatin e 4

Nesër, 12 qershor Partia Socialiste feston ditëlindjen e 30-të. Në një deklaratë për media sekretari i Përgjithshëm i PS-së Taulant Balla, ka folur për...

Kongresi i PS te “Air Albania”, Arben Malaj shkruan i revoltuar: Trupërues për socialistët e ndershëm, janë ftuar për të duartorokitur me ovacione

Ish-ministri dhe politikani socialist Arben Malaj, shkruan i revoltuar për Kongresin e jashtëzakonshëm që PS do të mbajë në datë 12 qershor, në stadiumin...

I prish festën Lulzim Bashës, Edi Rama vendos të mbledhë Kongresin e Partisë në datën E RËNDËSISHME për kryedemokratin

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot nga Pallati i Brigadave, para socialistëve fitues të 25 prillit, por dhe atyre që nuk ishin pjesë e...

Edi Rama e thotë para skuadrës së re të PS: Në 12 qershor mbledhim Kongresin e jashtëzakonshëm, do zgjidhet dhe Asambleja për Shqipërinë e...

Kryeministri Edi Rama është duke folur në këto momente nga Pallati i Brigadave, para skuadrës së re të Partisë Socialiste e dalë nga zgjedhjet...

E marta e 13 e PELEGRINAZHIT në Kishën e Laçit, ja akset e kalueshme

“Nga Pallati 113 – Kisha e Shna Ndout” Në këto segmente rrugore do të qarkullojnë vetëm mjete të transportit publik ( autobus/ taxi)...

Kim Jong-un hoqi dorë nga ARMËT BËRTHAMORE, flet Trump: Më mjafton vetëm një minutë

Teksa e gjithë bota pret takimin historik mes dy liderve Kim Jong-un dhe Donald Trump, një reagim ka ardhur nga ky i fundit. ...

Lajmet e fundit