Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

119 KOKAINE

Trafiku i 119 kg kokainë, merren në pyetje agjentët doganorë dhe punonjësit e skanerit në Portin e Durrësit

Prokuroria ka marrë në pyetje agjentët doganorë dhe punonjësit e skanerit në Portin e Durrësit, në lidhje me 119 kg kokainën  që erdhën nga...

Lajmet e fundit