Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

11 vjec

Të miturit konsumatorë të duhanit, mosha ulet deri në 11-vjeç në Shqipëri

Adoleshentët shqiptarë po priren gjithmonë e më shumë drejt konsumimit të duhanit. Ekspertët e shëndetësisë kanë dalë në përfundim se ky fenomen ka ardhur në...

Bie nga biçikleta, 11-vjeçarja shqiptare në Itali plagoset me sfurk në bark

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 11-vjeçare shqiptare është plagour rëndë. Bëhet me dije se ngjarja ka nodhur në fermë në...

11-vjeçarja që ra nga pallati në gjendje të rëndë te Trauma, familja kërkon mbështetje financiare

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Sarandë, ku një vajzë ra nga kati i katër. 11-vjeçarja Kistjana Nikolla mori plagë të...

Vajza shqiptare bie nga lisharësja në Itali dhe humb jetën, në hetim kryebashkiaku dhe arkitekti i Punëve Publike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një 11-vjeçare shqiptare, e cila prej vitesh jetonte me prindërit në Abruzzo...

E rëndë në Tiranë/ Humb jetën 11-vjeçarja, ra në kontakt me rrymën elektrike në banesë

Një ngjarjen e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku ka ndërruar jetë një 11-vjeçare. Bëhet me dije se 11-vjeçarja ka rënë në kontakt me rrymën...

E rëndë në Pukë, plagoset me armë zjarri 11-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Pukë, ku ka mbetur i plagosur me armë një 11-vjeçar. Bëhet me dije se ngjarja...

Me armën e shërbimit të babait, 11-vjeçari qëllon veten në kokë, vdes në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një fëmijë 11 vjeç ka humbur jetën. Mediat italiane bëjnë me dije se 11-vjeçari ka qëlluar...

S’keni për ta njohur, ja si dukej Venera Lumani para se të bëhej e famshme (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Venera Lumani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku na mban të informuar për jetën e saj. Ditën...

“E thirrën në emër dhe e futën në makinë”, xhaxhai tregon ngjarjen e rrëmbimit të 11-vjeçarit shqiptar

Prej 12 orësh një djalë 11 vjeçar me inicialet E.T nga Shtima e Kosovës, është zhdukur e pretendohet nga familjarët se është rrëmbyer. ...

11 vjeçari i shpëton vdekjes falë marihuanës, historia e tij e pabesueshme

Beteja e kësaj nëne të përkushtuar për të shpëtuar djalin e saj 11 vjeçar nga një epilepsi është vërtet pë tu admiruar. ...

Lajmet e fundit