Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

11 viktima

Pemë të rrëzuara dhe sende që “fluturojnë” në ajër, jumbin jetën 11 persona nga stuhia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku kanë humbur jetën të paktën 11 persona, ndërsa 102 të tjerë kanë mbetur të plagosur...

TRAGJIKE/ Përplaset kamioni me autobusin, humbin jetën 11 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kinën Lindore ku një kamion është përplasur me autobusin dhe si pasojë kanë humbur jetën 11 persona. Mediat...

Lajmet e fundit